پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

اوقات شرعی

کلیه اخبار مرتبط با واژه فتنه
حضور پررنگ طرفداران فتنه و رد صلاحیت ها در ستاد انتخاباتی روحانی در سیستان و بلوچستان!

ترکیب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی درحالی در سیستان و بلوچستان اعلام شد که نام برخی از طرفدارن فتنه و نمایندگان گذشته استان که در کارنامه خود سابقه یک یا چند بار رد صلاحیت نیز دارند در ترکیب این تیم دیده می شود.
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۸:۰۰
فتنه، یعنی فاصله ظالمانه میان اقشار مردم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فتنه یعنی فاصله ظالمانه ایجاد کردن بین اقشار مردم و برخورداری فوق‌العاده در کنار محرومیت‌های فوق‌العاده که خود سرآغاز فتنه است.
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۴:۴۲
پوستر

به مناسبت هفتمین سالروز حماسه مهم و تاریخی «9 دی» پوستر با این موضوع منتشر شد .
پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰:۳۲
 روزشمار فتنه 88 و چگونگی نقض حقوق ملت ایران
عکس نوشت:

همزمان با سالروز انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران اسلامی که در 22 خرداد 1388 به صورتی با شکوه برگزار شد و نتایج اولیه حاکی از مشارکت بیش از 80 درصدی مردم در انتخابات بود و البته با اقدام دو نامزد دیگر انتخابات یعنی میرحسین موسوی و کروبی که با نامشروع و مضحک خواندن نتایج انتخابات، حلاوت آن به سرعت رنگ باخت.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸:۲۴
 فتنه مجاهدین خلق در ۵ مهر ۱۳۶۰

مجاهدين خلق، امروز با ايجاد چند صحنه جنون‏آميز با برخورد مسلحانه، تلاش كردند كه نشاط و شور اين پيروزى را بگيرند، ولى موفق نشدند. چند اتوبوس را آتش زدند و چند نفر را شهيد و مجروح كردند و خودشان ده‏ها كشته و اسير دادند. اكنون رسما به صورت ستون پنجم دشمن عمل مى‏ كنند...
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱:۴۵
خیز بلند جریان فتنه برای دو قطبی سازی در دانشگاه های استان/ فرمان این انحرافات از کدام مرکز صادر می شود؟
​سلسله تحرکات فتنه گران این بار به دانشگاه علوم پزشکی رسید؛

همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر جریان فتنه استان سیستان و بلوچستان که توسط محافل سیاسی خارج از دانشگاه مدیریت می شود فرصت عرض اندام پیدا کرده تا در کنار ایجاد تنشج در محیط دانشگاه فضای سیاسی استان را در سالهای پایانی دولت روحانی به سمت و سوی دو قطبی هدایت کند.
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱:۰۹
درخواست دانشجویان از دادستان برای رسیدگی به تحرکات فتنه گران دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشجویان می گویند امید که تاریخ تکرار شود و دادستانی محترم استان که در چند مقطع حساس توجه ویژه‌ای به این دانشگاه داشته و با رویکرد دقیق خود مسائل را حل و فصل کرده، دستور برخورد با این اقدامات مکرر خلاف اصول نظام را بدهد.
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۸:۱۴
نهم دی ماه مظهر بصیرت ملت ایران است/سران فتنه هیچ ارزش و جایگاهی در نگاه مردم ایران ندارند
جمعی از حقوقدانان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان؛

جمعی از حقوقدانان شیعه وسنی سیستان وبلوچستان با اشاره به اینکه نهم دی ماه مظهر بصیرت ملت ایران است، اظهار داشتند که ملت ایران در این روز به جهانیان نشان دادند که پای دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب مانده اند.
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰:۰۲