پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

کلیه اخبار مرتبط با واژه شبکه های اجتماعی
مرگ تلخ نوزاد 2 سر اندکی بعد از انتشار تصویرش در شبکه های اجتماعی + فیلم

نوزاد دو سر که بعد از تولدشان میلیونها نفر در شبکه های اجتماعی تصویر او را دریافت کرده و نگران سرنوشت اش بودند تنها چند ساعت توانست زنده بماند و این بار خبر مرگ تراژیک او افکار عمومی ار متاثر کرد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷:۱۹
جواب آزمایش را که گرفتم سرم گیچ رفت/دردسرهای یک دختر که پدر و مادر نداشت!

ندا، دختر 17 ساله ای که قربانی حرف های امیدوار کننده امیر شد از زندگی غمگین خودش می گوید.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳:۵۳
شبکه های اجتماعی خطری برای امنیت ملی

همان طور که می دانید یکی از ارکان اساسی هر کشور استقلال است که متاسفانه برخی کشور ها خود باخته شده و تحت استعمار غرب درآمده اند. بحمدالله جمهوری اسلامی ایران تا کنون سعی داشته این گونه نباشد و نیست البته برخی در عمل استقلال کشور را زیر سوال برده اگر چه به زبان نمی آورند.
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۴:۰۰
دستگیری عامل هتک حیثیت در زاهدان/مطالب غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی
سرپرست پلیس فتا سیستان وبلوچستان؛

سرپرست پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری خانمی که با انتشار عکس های خصوصی و مطالب غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی اقدام به آزار و هتک حیثیت نامزد سابق همسر خود می کرد خبر داد.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴:۵۱
شبکه های اجتماعی زندگی ام را دارد نابود می کند/ نبود حیطه بندی و شرایط سنی در شبکه های اجتماعی/خطری که امنیت،فرهنگ و خانواده را تهدید می کند
آسیب های شبکه های اجتماعی بر زندگی فردی و زناشویی؛

مشکلات ما از زمانی شروع شد که همسرم شبکه های اجتماعی مجازی را شناخت و در آنها عضویت پیدا کرد البته در ابتدا برای ما جالب بود و با همدیگر مطالب موجود در آن را می دیدیم اما مشکل ما از وقتی شروع شد که متوجه شدم همسرم در شبکه های اجتماعی مجازی با خانم های دیگر در ارتباط است و برای آنها پیام ارسال می کند.
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳:۳۴