پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

اوقات شرعی

با شهدا / آخرین عناوین سرویس
زندگینامه شهید مصطفی احمدی روشن

شهید مصطفی احمدی روشن در 17 شهریور سال 1358 در روستای سنگستان استان همدان متولد شد. وی دوران کودکی خود را در خانواده ای فقیر گذراند.
پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۴:۲۴
تدارک مراسم عقدش را می‌دیدم که خبر شهادتش را شنیدم/ شهید دهه هفتادی که نُقل‌های سفره عقدش شاباش شهادتش شد
گفت‌وگو با مادر شهید جوان مدافع حرم "عباس دانشگر"

روزهایی که عباس در سوریه از اسلام دفاع می‌کرد، مادر مشغول تدارک مراسم جشن عقد او بود. همه خریدها را انجام داده و حتی نقل را برای پاشیدن بر سر عروس و داماد مهیا کرده بود. نقلی که نثار پیکر عباس شد.
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵:۲۹
همه چیز درباره شهید فهمیده

8آبان سالگرد شهادت محمد حسین فهمیده است. به همین مناسبت امروز به عنوان روز بسیج دانش آموزی نامیده شده است . بسیج دانش آموزی نهادی است برای تحقق منویات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی . این نهاد ، در جهت زنده نگهداشتن اندیشه بسیجی و همچنین ترویج روح ایثارگری آنان در میان دانش آموزان تلاش می کند.
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۲:۰۰
زندگینامه سید محمد علی جهان آرا + عکس

سردار سرلشکر پاسدار سید محمد علی جهان آرا معروف به محمّد جهان آرا (۹ شهریور ۱۳۳۳ خرمشهر – ۷ مهر ۱۳۶۰) یکی از فرماندهان سپاه پاسداران در جنگ ایران و عراق بود که در زمان این جنگ بر اثر سانحهٔ هوایی به شهادت رسید.
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۷:۰۶
آیا عکاس خبرگزاری پارس زنده است؟!

ما به این باوریم و سران رژیم صهیونیستی نیز بدانند که نظام مقدس اسلامی ایران و قدرت و توان انتقام گیری از این رژیم جنایتکار بابت ربایش فرزندان غیورش را دارد و قادر است رژیم صهیونیستی را وادار به اعتراف و اقرار کند.
یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴:۴۶
راهیان نور می‌تواند بسیاری از نیازهای دینی و فرهنگی جوانان را برطرف کند

امام جمعه قنوات استان قم گفت: حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور می‌تواند بسیاری از نیازهای دینی و فرهنگی جوانان را برطرف کند.
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۲۱
زندگی نامه فرمانده شهید بسیجی حاج ناصر سیفی

شهید ناصر سیفی فرزند عبدالصمد اهل شهر پاوه درسال 1359 با توجه به علاقه ای که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ورهبر فرزانه انقلاب داشتند.
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۷:۰۲
زندگینامه شهید نادر مهدوی

شهید نادر مهدوی” ( حسین بسریا) در 14/3/1342 ه- ش در خانوده‎ای مستضعف امّا متدیّن و پرهـیزکار در روستای نوکار “، از توابع دهستان بحیری” در شهرستان دشتی” واقع در استان بوشهر” دیده به جهان گشود. او ششمین فرزند خانواده بود.
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۰:۴۴
هم زمان با تشییع ١٢٧شهید در سراسر کشور، مشهد مقدس نیز میزبان لاله های گمنام شد شهر شهادت

علیرضا ظهیری- روز گذشته مردم مشهد در سالروز شهادت امام صادق(ع) هم زمان با اجتماع عظیم صادقیون، پیکر پاک دو شهید گمنام دفاع مقدس را که در تفحص های اخیر در منطقه ام الرصاص و شرق دجله عراق پیدا شده اند، تشییع کردند.
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۳:۳۳