پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

اوقات شرعی

بدون گروه / آخرین عناوین سرویس
بسیج بازوی توانمند ولایت و رهبری است
معاون هماهنگ کننده سپاه سرباز؛

معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان سرباز گفت: بسیج یک جنبش و تحرک اجتماعی با آرمانهای انقلابی و ولایت مداری است.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۸:۰۰
مناظره یک وطن پرست با یک ایرانی
وبلاگ"شیفتگان" نوشت:

تو واقعا اینقدر ساده ای؟...فهم چیزی که گفتم با اتفاقاتی که تو اروپا افتاد سخت نیست...ضمنا ما برای کودک سوری و فلسطینی نون نمیبریم که مقایسه ش کنی با فقیرای کشور خودمون. ما براشون امنیت می بریم. از چیزی که خودمون داریم بهشون میدیم.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳:۰۰
شرمسار باشید! اما برای...
یادداشت/ محمد صرفی

دولتمردان اگر می‌خواهند بدانند چه چیزهایی مایه شرمساری است، از اتاق‌های دربسته خارج شده، خود را از بند مشاوران متملق برهانند و سری به کوچه و خیابان بزنند و پای درد دل مردم بنشینند.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۸:۰۰
۳۰۰ خانه محروم تا پایان سال در سیستان و بلوچستان احداث می شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال ۳۰۰ خانه محروم در سیستان و بلوچستان احداث می شود.
چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳:۰۳
روابط رژیم صهیونیستی و هند تهدیدی برای جهان اسلام
یادداشت/

برای خنثی کردن توطئه‌های مشترک «هند و رژیم صهیونیستی» علیه جهان اسلام تنها اتحاد می‌تواند کار ساز باشد و اتحاد رهبری مانند ایران می‌خواهد که همواره ایستادگی کرده است.
شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴:۳۶
معمای نوسان بازار ارز در ایام اربعین

هفته گذشته، با سرکشی قیمت دلار به مرز 3 هزار و 700 تومان به پایان رسید. آخرین تقاضاهای ارزی زائران عتبات عالیات در کنار رشد نرخ حواله درهم و افزایش تحرکات معامله‌گران ارزی از مهم‌ترین عواملی بودند که منجر به افزایش قیمت دلار شدند.
شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳:۲۹
شبکه های اجتماعی خطری برای امنیت ملی

همان طور که می دانید یکی از ارکان اساسی هر کشور استقلال است که متاسفانه برخی کشور ها خود باخته شده و تحت استعمار غرب درآمده اند. بحمدالله جمهوری اسلامی ایران تا کنون سعی داشته این گونه نباشد و نیست البته برخی در عمل استقلال کشور را زیر سوال برده اگر چه به زبان نمی آورند.
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۴:۰۰
محسن خزایی شهادت را تصاحب کرد
یادداشت/

محسن خزایی هم مداح بود، هم خبرنگار و هم بسیجی، محسن با این سه خصلت شهادت را تصاحب کرد.
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۷:۰۰
حق دارند نگران باشند!
یادداشت/ جعفر بلوری

آنان که جز برجام هیچ دستاورد دیگری ندارند، طبیعی است برای حفظ این دستاورد ناچیزشان، روی پیروزی شخصی سرمایه‌گذاری کنند که در میان تمام مشخصات وحشتناکی که دارد مشخصه «هوادار برجام بودن» را هم داشته باشد، حتی اگر آن فرد مادر داعش باشد.
شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳:۵۴
درهم کوبیده شدن هیبت دروغین آمریکا

پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که نتیجه زحمات و رهنمودهای پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و امت وفادار و مطیع امر ولی فقیه زمان بود، هیبت دروغین آمریکا و ایادی استکباری اش را در هم کوبید.
شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰:۰۳