پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

اوقات شرعی

بدون گروه / آخرین عناوین سرویس
نارضایتی مردم زاهدان از حضور ماشین های حامل گاز در مقابل گمرک مسیر میرجاوه/پلیس راهور نسبت به انتقال خودروهای حامل گاز اقدام کند

بیش از یک هفته است، مردمی که از سمت میدان خاتم زاهدان به سمت میرجاوه و یا مهرشهر می روند با حضور خودروهای زیادی که حامل گاز هستند و متوقف شده اند مواجه می شوند که باعث نارضایتی آنها برای تردد شده است.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۸:۲۴
​اعلام حمایت چهره های فرهنگی و سیاسی استان از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

جمعی از چهره های سیاسی و اجتماعی سیستان و بلوچستان با امضای بیانیه اعلام موجودیت «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» از این حرکت خود جوش مردمی حمایت کردند.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۶:۳۶
​انتقام دولتی ها از مسکن مهر/ تعطیلی خانه های مهر زیر سایه بی مهری دولت تدبیر

در حالی دولت یازدهم از همان شروع کار خود شمشیر را برای مسکن مهر از رو بست که حالا هم اعلام شده با تصویب مجلس، پرونده مسکن مهر برای همیشه بسته شده است.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۸:۳۰
صادرات 25 هزار تن خرمای سیستان و بلوچستان به هفت کشور دنیا/ خرمای خاش تاییدیه ارگانیک گرفت

مدیر کل جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از صادرات 25 هزار تن خرمای استان به هفت کشور دنیا خبر داد و گفت: امسال 3 هزار تن از خرمای ارگانیک روتک خاش به اروپا صادر شده است.
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۷:۱۴
روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت/ 9 دی روز نابودی خیال خام دشمنان انقلاب اسلامی است

رئیس دانشگاه پیام نور راسک گفت: حماسه ۹ دی به تمام مردم جهان به خصوص بی‎بصیرتان داخلی و استکبار ثابت کرد که مردم و ملت ایران در سایه امن الهی و با پشتیبانی از رهبری فرزانه خود همواره با بصیرت کامل آماده دفاع از انقلاب اسلامی هستند.
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۷:۲۸
پوستر

به مناسبت هفتمین سالروز حماسه مهم و تاریخی «9 دی» و نابودی نقشه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی ایران، پوستر با این موضوع منتشر شد .
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۶:۳۰
نیاز به یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبخیز داری/بند خاکی روخانه حرمک-سندگل تا 5 ماه آینده تکمیل می شود

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: برای اجرای کامل طرح های مطالعه شده بخش آبخیزداری استان بالغ بر هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص مورد نیاز می باشد.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۴:۳۷
تعامل خوب با دانش آموزان باعث شکوفایی استعداد های آن ها می شود/ باید در مدارس پرورش بر آموزش غلبه داشته باشد

وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: باید در مدارس پرورش بر آموزش غلبه داشته باشد چرا که تعامل خوب با دانش آموزان باعث شکوفایی استعداد های آن ها می شود.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۶:۳۴
غیر قابل اعتماد تر از آمریکا کشوری وجود ندارد/ انگلیسی ها آتش بیار فتنه 88 بودند/ 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است

فرمانداران دولت تدبیر در سیستان و بلوچستان در واکنش به حماسه 9 دی ماه با بیان اینکه 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است، عنوان کردند: در فتنه 88 انگلیسی ها آتش بیار بودند.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۵:۲۴
هیاهوی دولتمردان برای منشور حقوقی/ حقوق شهروندی چه دردی از مردم سیستان و بلوچستان را دوا می کند؟

در حالی مردم سیستان و بلوچستان با گردوخاک، فقر و بیکاری دست و پنجه نرم می کنند که رئیس جمهور از منشور حقوق شهروندی رونمایی کرد.
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹:۱۰