پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

اوقات شرعی

بدون گروه / آخرین عناوین سرویس
صادرات 25 هزار تن خرمای سیستان و بلوچستان به هفت کشور دنیا/ خرمای خاش تاییدیه ارگانیک گرفت

مدیر کل جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از صادرات 25 هزار تن خرمای استان به هفت کشور دنیا خبر داد و گفت: امسال 3 هزار تن از خرمای ارگانیک روتک خاش به اروپا صادر شده است.
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۷:۱۴
روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت/ 9 دی روز نابودی خیال خام دشمنان انقلاب اسلامی است

رئیس دانشگاه پیام نور راسک گفت: حماسه ۹ دی به تمام مردم جهان به خصوص بی‎بصیرتان داخلی و استکبار ثابت کرد که مردم و ملت ایران در سایه امن الهی و با پشتیبانی از رهبری فرزانه خود همواره با بصیرت کامل آماده دفاع از انقلاب اسلامی هستند.
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۷:۲۸
پوستر

به مناسبت هفتمین سالروز حماسه مهم و تاریخی «9 دی» و نابودی نقشه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی ایران، پوستر با این موضوع منتشر شد .
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۶:۳۰
نیاز به یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبخیز داری/بند خاکی روخانه حرمک-سندگل تا 5 ماه آینده تکمیل می شود

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: برای اجرای کامل طرح های مطالعه شده بخش آبخیزداری استان بالغ بر هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص مورد نیاز می باشد.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۴:۳۷
تعامل خوب با دانش آموزان باعث شکوفایی استعداد های آن ها می شود/ باید در مدارس پرورش بر آموزش غلبه داشته باشد

وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: باید در مدارس پرورش بر آموزش غلبه داشته باشد چرا که تعامل خوب با دانش آموزان باعث شکوفایی استعداد های آن ها می شود.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۶:۳۴
غیر قابل اعتماد تر از آمریکا کشوری وجود ندارد/ انگلیسی ها آتش بیار فتنه 88 بودند/ 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است

فرمانداران دولت تدبیر در سیستان و بلوچستان در واکنش به حماسه 9 دی ماه با بیان اینکه 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است، عنوان کردند: در فتنه 88 انگلیسی ها آتش بیار بودند.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۵:۲۴
هیاهوی دولتمردان برای منشور حقوقی/ حقوق شهروندی چه دردی از مردم سیستان و بلوچستان را دوا می کند؟

در حالی مردم سیستان و بلوچستان با گردوخاک، فقر و بیکاری دست و پنجه نرم می کنند که رئیس جمهور از منشور حقوق شهروندی رونمایی کرد.
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹:۱۰
بهره برداری و بازسازی از 31 مدرسه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان/ افتتاح ۲ مدرسه در روستای معلم فداکار خاشی

معاون اقتصادی و مردم یاری قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق گفت: فردا و با حضور وزیر آموزش و پرورش و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه دوباب مدرسه در روستاهای نوک جوو نادرآباد خاش افتتاح و به بهره برداری می رسد.
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶:۱۴
دانلود آهنگ حامد زمانی بنام ۹ دی

یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹:۱۳
گام‌های رهبری در آزادی حلب
یادداشت/ سعدالله زارعی

امروز آمریکا، ترکیه، عربستان، قطر، امارات و... در ضمیر خود اعتراف می‌کنند که اگر همه امکانات خود را نیز پای کار بیاورند، قادر به غلبه بر ایران و جبهه مقاومت نیستند.
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱:۳۷