پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

اوقات شرعی

بدون گروه / آخرین عناوین سرویس
در آمد 200 میلیون ریالی از پشت بام یک خانه!/ اشتغالزایی کار آفرین 60 ساله برای 10 نفر

یک کار آفرین بسیجی ساکن زاهدان گفت: در حال حاضر با پرورش بلدرچین در هر دوره 45روزه، بیش از 2 میلیون تومان و سالانه بالغ بر 20میلیون تومان در آمد دارم.
دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷:۳۷
مسابقه وبلاگی مدافعان حریم حرم
سایت "جهاد مجازی" نوشت:

مسابقه وبلاگی با موضوع مدافعان حریم حرم و شهدای مدافع حرم در قالب های متنوع با همکاری سایت حرف تو راه اندازی شد. از تمام وبلاگ نویسان دعوت می شود برای شرکت در مسابقه آثار تولیدی خود را به آدرس سایت جشنواره ارسال نمایند.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۱:۲۵
موج وبلاگی
همه با هم:

پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۶:۵۹
بسیج بازوی توانمند ولایت و رهبری است
معاون هماهنگ کننده سپاه سرباز؛

معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان سرباز گفت: بسیج یک جنبش و تحرک اجتماعی با آرمانهای انقلابی و ولایت مداری است.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۸:۰۰
مناظره یک وطن پرست با یک ایرانی
وبلاگ"شیفتگان" نوشت:

تو واقعا اینقدر ساده ای؟...فهم چیزی که گفتم با اتفاقاتی که تو اروپا افتاد سخت نیست...ضمنا ما برای کودک سوری و فلسطینی نون نمیبریم که مقایسه ش کنی با فقیرای کشور خودمون. ما براشون امنیت می بریم. از چیزی که خودمون داریم بهشون میدیم.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳:۰۰
شرمسار باشید! اما برای...
یادداشت/ محمد صرفی

دولتمردان اگر می‌خواهند بدانند چه چیزهایی مایه شرمساری است، از اتاق‌های دربسته خارج شده، خود را از بند مشاوران متملق برهانند و سری به کوچه و خیابان بزنند و پای درد دل مردم بنشینند.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۸:۰۰
۳۰۰ خانه محروم تا پایان سال در سیستان و بلوچستان احداث می شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال ۳۰۰ خانه محروم در سیستان و بلوچستان احداث می شود.
چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳:۰۳
روابط رژیم صهیونیستی و هند تهدیدی برای جهان اسلام
یادداشت/

برای خنثی کردن توطئه‌های مشترک «هند و رژیم صهیونیستی» علیه جهان اسلام تنها اتحاد می‌تواند کار ساز باشد و اتحاد رهبری مانند ایران می‌خواهد که همواره ایستادگی کرده است.
شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴:۳۶
معمای نوسان بازار ارز در ایام اربعین

هفته گذشته، با سرکشی قیمت دلار به مرز 3 هزار و 700 تومان به پایان رسید. آخرین تقاضاهای ارزی زائران عتبات عالیات در کنار رشد نرخ حواله درهم و افزایش تحرکات معامله‌گران ارزی از مهم‌ترین عواملی بودند که منجر به افزایش قیمت دلار شدند.
شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳:۲۹
شبکه های اجتماعی خطری برای امنیت ملی

همان طور که می دانید یکی از ارکان اساسی هر کشور استقلال است که متاسفانه برخی کشور ها خود باخته شده و تحت استعمار غرب درآمده اند. بحمدالله جمهوری اسلامی ایران تا کنون سعی داشته این گونه نباشد و نیست البته برخی در عمل استقلال کشور را زیر سوال برده اگر چه به زبان نمی آورند.
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۴:۰۰