پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

اوقات شرعی

غیر قابل اعتماد تر از آمریکا کشوری وجود ندارد/ انگلیسی ها آتش بیار فتنه 88 بودند/ 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است
فرمانداران دولت تدبیر در سیستان و بلوچستان در واکنش به حماسه 9 دی ماه با بیان اینکه 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است، عنوان کردند: در فتنه 88 انگلیسی ها آتش بیار بودند.

به گزارش دادمردان؛ به نقل از عصرهامون، به مناسبت نزدیکی به سالروز حماسه 9 دی برخی از رسانه های بومی استان اقدام به مصاحبه با فرمانداران کردند؛ فرمانداران دولت تدبیر در سیستان و بلوچستان در واکنش به حماسه 9 دی ماه با بیان اینکه 9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است، عنوان کردند: در فتنه 88 انگلیسی ها آتش بیار بودند.

9 دی ماه روز میثاق ملت با ولایت است
مجتبی خانجانی فرماندار زاهدان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون، با بیان 9 دی ماه روز خروش ملت ایران در برابر فتنه گران است، اظهار داشت: این روز ، روز تحقق سخن حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه" پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد" بود که با میثاق مجدد مردم با رهبر معظم انقلاب تحقق یافت.
 وی در پاسخ به سوال عصرهامون مبنی بر اینکه چرا امروز عده ای مخالف روشنگری در خصوص 9 دی هستند، افزود: از بنده سوال عمرانی بپرسید من به عده ای چه کار دارم من کار خودم را می کنم.

غیر قابل اعتماد تر از آمریکا در دنیا وجود ندارد
فرماندار زاهدان در پاسخ به سوال ضربه فتنه به کشور گفت: بنده اطلاعیه در خصوص این روز در سایت فرمانداری درج کرده ام و خود را سرباز رهبری می دانم در این حوزه هم هر کاری از دستم بر بیاید انجام می دهم خیلی هم مایل به ورود به این داستان ها نیستم همین که بتوانم مردم را در محور نظام و رهبری مدیریت کنم هنر کردم.
 خانجانی در پاسخ به اینکه آمریکا پشت پرده فتنه 88 است و همچنان در خصوص برجام زیر تعهد خود زد آیا آمریکا و دولتمردان آن قابل اعتماد هستند، بیان کرد: این موضوعی قاطع و مبرهن است مگر ما از امریکا و اسرائیل هم غیر اطمینان تر داریم؟

تاکید مردم در حماسه ۹ دی قانونگرایی و قانونمداری بود
فرماندار ویژه زابل عنوان کرد: فتنه گران برخلاف مقررات قصد دستیابی به اهداف نامعقول خود را داشتند اما مردم در ۹ دی آنان را ناکام گذاشتند.
هوشنگ ناظری در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: ۹۹ دی یک حرکت کاملا خودجوش از طرف مردم بود که وقوع آن حتی برای خود مسئولین هم پیش بینی نشده بود.
وی افزود: بنده در روز ۹ دی ماه در ماموریتی که در تهران به سر می بردم شاهد حضور کثیر مردم از همه ی اقشار بودم و این حرکت مردم تحسین برانگیز و قابل ستایش بود.
ناظری ادامه داد: این حرکت خودجوش مردم در جهت تاکید آنان بر قانون گرایی و قانون مداری برای کسانی که می خواستند برخلاف قانون و مقررات علی رغم تاکید مقام معظم رهبری که همه را دعوت به قانون گرایی می کردند رخ داد.
وی تاکید کرد: فتنه گران و معترضان به نتیجه انتخابات در واقع می خواستند برخلاف قوانین و مقررات اهدافشان را در یک مسیر غیرمعقول تحقق دهند که با حضور مردم در روزی که روز بصیرت نام گرفت آنان را ناکام گذاشته و در تاریخ انقلاب ماندگار شد.

 فتنه گران برخلاف مقررات قصد دستیابی به اهداف نامعقول خود را داشتند
فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: در روز ۹ دی حرکت بسیار خوب مردم همه را مجاب به اینکه بر مبنای قانون و قانون گرایی گام بردارند کرد بنابراین این حرکت نتیجه بخش توانست قائله های سال ۸۸ را ختم کند.
ناظری خاطرنشان کرد: مردم در آن تاریخ اعلام کردند که حفظ نظام برایشان از هر چیزی بالاتر است چرا که این نظام برگرفته از خواست خود مردم و براساس سرنگونی نظام ستم شاهی و پس از آن نیز با وقوع رفراندوم شکل گرفته بود بنابراین برای حفاظت از آن هم از هیچ چیز کوتاهی نکرده و نخواهند کرد.
معاون استاندار و فرماندار زابل ابراز داشت: نظام جمهوری اسلامی، نتیجه ی تمام تلاش ها و مجاهدت های افراد خالص و مخلصی بوده که تا الان توانسته با قدرت و اقتدار در دنیا بماند و خودش را در همه ی عرصه ها نشان دهد.
ناظری در پایان بیان داشت: حرکت مردم در ۹ دی در جهت حفظ و حراست از خون شهدا و ایثارگری هایی که مردم کردند رخ داد و تاکید آن نیز بر قانون گرایی و وحدت برای حفظ نظام بود که حفظ آن بالاترین اولویت هاست که تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری و همه ی مسئولین بر آن بوده است.

حمایت از خط قرمزهای نظام در حماسه 9 دی تکرار شد
فرماندار ایرانشهر گفت: مردم در حماسه 9 دی ثابت کردند در هر زمان که خط قرمزهای نظام به خطر بیافتد پشتیبان ولایت فقیه هستند.
نبی بخش داودی  در گفت و گو با پهره اظهار کرد: وجود رهبر معظم انقلاب افتخار کشور است.
 وی گفت: در عصری زندگی می کنیم که همه به نحوی در صدد تخریب ایران اسلامی هستند که ملت ایران فارق از هر نوع اختلاف سلیقه به پشتوانه رهبری در مسائل کشور و نظام اسلامی ایران با یکدیگر متحدند.
فرماندار ایرانشهر با اشاره به اقدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا تصریح کرد: کم هنر نیست که یهود و نصارا از اوج بیداری و دانش کشورمان به تنگ آمده و در تلاش برای جلوگیری از نفوذ و رخنه ایران اسلامی به دست و پا افتاده اند.
داودی با اشاره به اهمیت حضور مردم در حماسه 9 دی امسال ادامه داد: در این روز مردم از هر حزب و گروهی که باشند با حضور خود ثابت خواهند کرد برای اقتدار ایران اسلامی ایستاده اند.
وی افزود: 9 دی متعلق به کسانی است که هر گاه خط قرمز نظام به خطر بیافتد پشتیبان رهبری در یک صف منسجم قرار خواهند گرفت.

 
آمریکا پشت پرده همه فتنه ها در کشور است
فرماندار زهک گفت: آمریکا در پشت پرده تمام فتنه ها و آشوب ها در کشور قرار دارد.
جمشید رخشانی نسب در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اتفاقات سال 88 افزود: 9دی ماه نشانه حمایت مردم از نظام، ولایت فقیه و اسلام بود و مردم ثابت کردند که به هیچ وجه نمی گذارند که کشور به دست دشمنان بیفتد.
وی ادامه داد: غرب و به خصوص آمریکا در پشت پرده تمام فتنه ها و آشوب های داخل کشور بوده و خواهد بود، آنها نمی توانند رشد، توسعه و عظمت نظام ما را در منطقه ببینند و در راستای رسیدن به اهداف و منافع خود از هیچ کاری روی گردان نیستند و نخواهند بود.
این مقام مسئول تصریح کرد: مردم بصیر و هوشیارند و در مقابل فتنه ها و حرکات دشمن واکنش نشان می دهند همانطور که 9دی ماه سال88 مردم هوشیاری و آگاهی خود را در کشور به نمایش گذاشته و نگذاشتند فتنه ای که در کشور به راه افتاده بود به نتیجه ای برسد.
وی در خصوص نقش رهبر معظم انقلاب در خنثی سازی فتنه ها اظهار کرد:رهبری بهترین هدایتگر کشور در جریانات و فتنه های مختلفی که در کشور ایجاد می شود بوده و همه باید از فرامین ایشان پیروی کنیم.


بصیرت و دشمن شناسی رهبر انقلاب بساط فتنه ۸۸ را برچید
فرماندار میرجاوه گفت: حماسه بزرگ 9 دی نمایش بصیرت و وحدت ملت ایران در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب است.
محمد میهنی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: 9 دی یکی از حماسه های بزرگ در طول تاریخ انقلاب اسلامی است، بعد از انتخابات سال 88، دشمنان به دنبال ایجاد رخنه و شکاف در کشور بودند و از بی بصیرتی عده ای خاص استفاده کرده و بر آتش فتنه در کشور دامن زدند.
وی افزود:برخی افراد بی بصیرت و کوته فکر، نفوذ دشمنان را نادیده گرفته و به حوادث پس از انتخابات دامن زدند اما در این میان بصیرت مقام معظم رهبری ملت را متحد ساخت و سخنرانی وحدت انگیز ایشان، تمام توطئه های دشمنان را خنثی کرد.
فرماندار میرجاوه با اشاره به سوء استفاده دشمنان انقلاب از آشوب های سال 88، خاطرنشان کرد: دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن و اعمال فشار بر علیه جمهوری اسلامی ایران بهره برداری می کنند، فتنه سال 88 این فرصت را به دشمنان داد تا جمهوری اسلامی ایران را به نقض حقوق بشر محکوم و از این حربه برای اعمال فشار و تحریم های ظالمانه علیه انقلاب اسلامی استفاده کند و با استفاده از امکانات تبلیغاتی و ماهواره ای که در اختیار داشتند کشور را به نقض حقوق بشر متهم کردند.

حماسه ۹ دی نمایش بصیرت و ولایتمداری ملت ایران است
میهنی تاکید کرد: فتنه 88 باعث ایجاد شکاف و اختلاف در جامعه شد و کشور ضربات زیادی از این شکاف متحمل شد و دشمنان نیز از این موضوع برای ضربه زدن به انقلاب استفاده کردند اما بصیرت، اینده نگری و تدبیرمقام معظم رهبری بساط فتنه 88 را برچید و تدبیر ایشان و هوشیاری مردم حماسه 9 دی را خلق کرد و اما عبرت های فتنه 88 باعث روشنگری و وحدت هر چه بیشتر مردم در مقابل توطئه های دشمنان شد و ولایتمداری مردم ایران را بار دیگر به جهانیان نشان داد.
وی با اشاره به حمایت آشکار استکبار جهانی از تروریست های داعش، اذعان کرد: دشمنان دست به جنایات زیادی در جهان می زنند داعش را ساخته و حمایت می کنند و شاهدیم که از طرفی داعش را تغذیه می کنند و از طرف دیگر مدعی حمایت از مردم سوریه و عراق هستند، رفتار متناقضی را در مسئله یمن بروز می دهند و به جای حمایت از مردم یمن، اسلحه و مهمات در اختیار عربستان قرار می دهند در مقابل جنایات عربستان در یمن سکوت کرده حتی انان را حمایت نیز می کنند اما با فتنه انگیزی و دخالت در امور داخلی ایران، این موضوع را بهانه ای برای اعمال تحریم علیه جمهوری اسلامی می کنند.
فرماندار میرجاوه حماسه 9 دی را نمایش بصیرت و وحدت ملت ایران دانست و بیان کرد: مردم آگاه و با بصیرت ایران با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، حماسه بزرگ 9 دی را خلق کردند، روز 9 دی متعلق به تمام آحاد جامعه است و در این روز باید وحدت و همدلی ملت ایران را به تمام جهان نشان دهیم، حماسه 9 دی نمایش بصیرت و وحدت ملت ایران در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب است و مردم ایران با خلق حماسه 9 دی قدرت و صلابت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند.

حماسه 9 دی برگ زرین دیگری از افتخارات ملت است
فرماندار شهرستان نیمروز گفت: حماسه 9 دی برگ زرین در تاریخ کشور و درسی آموزنده برای دشمنان نظام بود.
محمدحسن دهمرده در گفتگو با خبرنیمروز با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال آن است که از هر فضا و موضوعی برای ضربه زدن به نظام استفاده کند، اظهار داشت: دشمن درصدد این بود در فتنه 888 شکافی بین ملت و نظام ایجاد کند.
وی افزود: خوشبختانه مردم با بصیرت و فهیم ایران با رهبری و راهنمایی مقام معظم رهبری به دشمنان فهماندند که به نظام خود پایبند هستیم.
 انگلیسی ها آتش بیار معرکه در فتنه 88
دهمرده با اشاره به اینکه دولت هایی مانند آمریکا و انگلیس از ابتدای پیروزی انقلاب دست از دشمنی با کشور ایران بر نداشته اند اذعان داشت:این دو کشور در فتنه 88 آتش بیار معرکه بودند.
فرماندار نیمروز خاطر نشان کرد: وحدت و یکپارچگی مردم عاملی بود که باعث شد ملت ایران در فتنه 88 پیروز شود.

9 دی نقطه اوج بصیرت ملت ایران است
فرماندار مهرستان گفت: حماسه 9 دی نقطه اوج بصیرت و هوشیاری ملت ایران در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
رشید پارسایی در گفتگو با خبرنگار با مهرستان با گرامیداشت حماسه 9 دی اظهار کرد: حماسه نهم دی سال 88 به دنیا نشان داد که ملت انقلابی و هوشیار ایران همواره در تمامی عرصه های حساس کشور آماده دفاع از آرمان های انقلاب و حراست از نظام مقدس جمهموری اسلامی هستند.
وی افزود: حماسه تاریخی 9 دی نقطه عطفی در تاریخ ایران است و در این روز مردم مجدداً با ولایت فقیه و آرمان های امام راحل تجدید بیعت کردند.
وی ادامه داد: در این روز با حضور میلیونی مردم دوستدار انقلاب عده‌ای فریب‌خورده و ناآگاه که با حمایت‌های جدی استکبار جهانی قصد سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشتند، با شکست روبه‌رو شدند.
فرماندار مهرستان خاطرنشان کرد: استکبار جهانی از ابتدای انقلاب توطئه‌های مختلفی در براندازی انقلاب اسلامی انجام داده‌اندکه می توان به جنگ تحمیلی، تحریم های ظالمانه و ... اشاره کرد.
پارسایی یادآور شد: کودتای مخملی سبز آمریکایی در فتنه 88 با هدف براندازی انقلاب اسلامی از مهم‌ترین توطئه‌های دشمنان بود که با درایت و تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری خنثی شد.
وی با بیان اینکه حماسه 9 دی نماد پیوند مردم با ولایت است خاطرنشان کرد: حضور خود جوش مردم در این روز نشان داد که ملت ایران با ولایت پیوند ناگسستنی دارند.
فرماندار مهرستان بر برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم گرامی داشت روز 9 دی تاکید کرد و افزود: برنامه های حماسه 9 دی باید با هدف بصیرت افزایی همه اقشار جامعه بخصوص نسل جوان و نوجوان جامعه برگزار شود.
انتهای پیام/

سرویس : بدون گروه
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۶:۰۵
کد خبر: ۴۲۶۸۴۲
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۷
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۰۸:۲۶
درگذشت رزمنده با اخلاق و مجاهد سپاه سلمان سیستان و بلوچستان
سرهنگ رضا لطیفی ،جانشین فرماندهی امور اقشار سپاه سلمان در سن ۵۷ سالگی ،به علت مبتلا شدن به بیماری کرونا درگذشت.
۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۱:۰۶
از مبارزه با فساد تا تلاش برای ارتقای سطح دانش حقوقی جامعه
سازمان بسیج حقوقدانان مجموعه ای پویا و فراگیر متشکل از حقوقدانان معتقد به انقلاب اسلامی و پایبند به ارزش های دینی و داوطلب حضور در عرصه مورد نیاز است که حضور ونقش آفرینی در عرصه های مختلف حقوقی، علمی،...
۱۳۹۹/۴/۹ - ۰۹:۱۲
آزادی 4 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در سیستان و بلوچستان
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان ازآزادی 4 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد همزمان با دهه کرامت در سیستان و بلوچستان خبرداد.
۱۳۹۹/۴/۹ - ۰۸:۲۰
تصویب لایحه مقابله با خشونت علیه زنان نتایج بسیار خوبی به دنبال دارد
مدیر دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: با تصویب لایحه مقابله با خشونت علیه زنان اقدامات بسیار خوبی برای احقاق حقوق زنان می توان انجام داد.
۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۱۸
ارائه مشاوره حقوقی توسط بسیجیان حقوقدانان
در راستای ارتقای دانش حقوقی مردم در هفته قوه قضاییه اقدامات لازم در راستای ارایه مشاوره حقوقی به مردم صورت گرفت.
۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۱۳
بازدید از کانون اصلاح و تربیت زندان مرکزی زاهدان
رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان از کانون اصلاح و تربیت زندان مرکزی زاهدان بازدید کرد.
۱۳۹۹/۴/۷ - ۰۸:۲۵
استفاده حداکثری از ظرفیت ریش سفیدان و معتمدان در سیستان و بلوچستان
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بر استفاده حداکثری از ظرفیت ریش سفیدان و معتمدان برای برقراری صلح و سازش در استان تاکید کرد.
۱۳۹۹/۴/۳ - ۱۰:۳۳
آزادی 6 زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت هفته قوه قضائیه
سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان از آزادی شش زندانی جرایم غیر عمد استان به مناسبت هفته قوه قضائیه خبر داد و بیان کرد: این افراد به علت ناتوانی در پرداخت دیون مالی و م...
۱۳۹۹/۴/۱ - ۰۸:۱۹
گرگ بیابان پس از شش سال فرار به دام افتاد
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر از دستگیری قاتل و شرور فراری با هویت ( ع . ح ) معروف به گرگ بیابان پس از شش سال فرار خبر داد.
۱۳۹۹/۴/۱ - ۰۷:۵۸
10 پیام حقوقی و قضایی که همگان باید بدانند
معاونت فرهنگی قوه‌قضاییه در بررسی میدانی و گفتگوهای متعدد با قضات محاکم و کارشناسان حقوقی، برخی از مهم ترین علل مراجعات قضایی مردم را در قالب بسته حقوقی جمع آوری کرده و همزمان با هفته قوه‌قضاییه به اط...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها