پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

اوقات شرعی

سایت "حجت الاسلام سی ابراهیم رئیسی" نوشت:
رئیسی: رقیب دولت عملکرد چهارساله خود اوست
شرایطی که امروز شاهد آن هستیم جز با یک تحول در مدیریت کشور ممکن نیست و اولین گام این تحول تغییر ساختار مدیریتی کشور است. در کشوری که مدیران پاکدست هستند در اولین گام نظام اداری نیز باید سالم باشد.

به گزارش دادمردان،  به نقل از  "حجت الاسلام سی ابراهیم رئیسی" نوشت:

 

 رئیسی: رقیب دولت عملکرد چهارساله خود اوست

برنامه ما پشتوانه علمی و پژوهشی دارد

آیا این زیبنده است که یکی در کشور شکمش گرسنه باشد و دیگری سیر

 

حجت‌الاسلام رئیسی در اجتماع بزرگ حامیانش در تهران:

حجه الاسلام دکتر رییسی در همایشی که در میدان هفت تیر تهران برگزار شد گفت: وقتی می‌گوییم بیکاری در کشور وجود دارد، می‌گویند بودجه نداریم. 40 درصد از تحصیل کرده‌ها بیکارند، 30 درصد جوانان بیکارند.

آیا باید این وضع ادامه پیدا کند و نگاه ما به دست بیگانه باشد یا می توانیم مبتنی بر همین داشته‌ها مشکلات را با ظرفیتهای ملی و به دست مردم و با مدیریت انقلابی و قوی و جهادی حل کنیم؟

وی با اشاره به اینکه در صنایع پایین دستی پتروشیمی ظرفیت در حال کار از دو به ۱۲ تن قابل افزایش است؛ افزود: پروژه مسکن مهر تعطیل شده، چرا امید مستضعفان و محرومان را ناامید کردند؟ باید به ملت پاسخ دهند.

هر سال، 6 درصد پیشرفت کار در مسکن مهر بوده است. ما می توانیم در دولت آینده، مسکن مهر را تا پایان سال تمام کنیم.

حجت الاسلام رییسی درجمع مردم تهران ادامه داد: برخی فکر کردند منِ طلبه، رقیب این دولت هستم؛ رقیب این دولت عملکرد چهارساله خود اوست.

چرا ۵۰۰ هزار نفر از جوانان باید ماهها در نوبت وام ازدواج باشند؟ چرا وامهای چند هزار میلیارد تومانی به افراد بدحسابی می دهند که پولها را پس نمی دهند؟

چرا باید پولها و نقدینگی کشور را به کسانی بدهند که در تولید استفاده نشود؟ این پولها کجا رفته است؟

وی تحول در نظام مدیریت اجرایی کشور را ملزوم و شرایط مدیریت کشور را غیر قابل تحمل دانست و افزود: نظام اداری باید اصلاح شود. فساد نباید در نظام اسلامی وجود داشته باشد و دولت باید به دور از پارتی بازی، رفیق بازی و رشوه، چرخ کشور را به حرکت درآورد.

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به قانون ادامه داد: بر اساس قانون دولت موظف است هر سال یک میلیون مسکن بسازند.اما برخی می گویند مگر ممکن است؟ باید سالی یک میلیون مسکن و یک میلیون شغل ساخته شود. این کار، کاملاً قابل تحقق است و برنامه ما پشتوانه علمی و پژوهشی از دانشگاههای معتبر کشور دارد.

کاندیدای دولت دوازدهم افزود: فاصله طبقاتی را باید کم کرد؛ چرا باید یکی شکم سیر و دیگری گرسنه باشد؟ آیا این زیبنده نظام اسلامی است؟

باید یارانه طبقات پایین و فقیر را حداقل تا 150 هزار تومان افزایش داد؛ حقوقهای نجومی را باید کنترل کرد.

چرا کشور را معطل نگاه بیگانه بگذاریم که کی آنها میخواهند سرمایه گذاری کنند؟ نگاه ما به مردم و دست توانای جوانان برومند کشورمان است.

چرا باید در صندوق فرهنگیان این اتفاق نگران کننده بیفتد؛ آن هم در وضعیتی که معلمان ما گرفتار هستند. آیا نمی شود کاری کرد؟ حتماً این وضعیت به نفع مردم قابل تغییر است.

حجه الاسلام رییسی با اشاره به مساله اشتغال ادامه داد: جوان ما شغل ندارد و کارگاههای تولیدی در حال تعطیل شدن است اما در دولت کار و کرامت سالی ۲۵ درصد از کارگاهها و کارخانه‌های تعطیل شده به تولید باز می‌گردد.

آیا باید فارغ التحصیلان بهترین دانشگاههای ما جذب کشورهای دیگر شوند؟ اگر زمینه کار باشد همه اینها مایلند به کشور خود خدمت کنند.

جوان ما شغل ندارد و کارگاههای تولیدی در حال تعطیل شدن است؛ در دولت کار و کرامت سالی 25 درصد از کارگاهها و کارخانه‌های تعطیل شده به تولید باز می‌گردد. 

وی در ادامه افزود: در فساد، قبل از هر کس باید رئیس دولت مدعی مبارزه با فساد باشد. نه اینکه بگویند چرا فساد را گفتید و آن را توجیه کنند.

باید از شفاف سازی و مبارزه با فساد استقبال کنند نه اینکه دولت ناراحت بشود و از متخلف حمایت کنند.

ما مسئولیم در قبال آن جانبازی که بعد 30 سال هنوز روی تخت ناله میکند؛ ما مسئولیم در قبال آن مردی که خجلت زده از بیکاری به خانه باز می‌گردد.

ما به دنبال قدرت و جاه نیستیم؛ افتخار هیچ مقامی در عالم برای من با جاروکشی حضرت رضا قابل مقایسه نیست؛ ولی دیگر نمی‌خواهیم خجلت سرپرست خانواری از بیکاری را ببینیم.

حتما این وضعیت به نام انقلاب اسلامی قابل تغییر است. با حرف درمانی نمیشود کار را پیش برد، مردم اقدام و عمل می خواهند.

 
سرویس : تولیدی
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۴۲۷۶۲۰
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۷
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۸
کاهش 8 درصدی سرقت در سیستان و بلوچستان/سمساری ها و ضایعات فروشی ها زیر ذره‌بین قانون
رئیس اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای جرم سرقت، طی هفت ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال 95 با کاهش 8درصدی و کشف بیش از 92درصدی این جرم در استان مواجه بوده‌ایم.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۰
اعتیاد ۶دهم درصدی بانوان کشور به مواد مخدر/عدم توجه به اعتیاد زنان موجب نابودی خانواده ها می شود
هرچند آمار ها نشان دهنده نسبت کمتر زنان معتاد در برابر مردان گرفتار به این بیماری است اما به طور کلی در چند سال اخیر زنان به دلایل مختلف به سمت استعمال مواد مخدر گرایش پیدا کرده اند که این موضوع موجب ...
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۸
برخورد قاطع پلیس با بر هم زنندگان نظم و امنیت/ اشرار مسلح قصرقندی دستگیر شدند
فرمانده انتظامی قصرقند گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون با اجرای طرح امنیت اجتماعی در شهرستان، 9 تن از سارقان مسلح قصرقند در طی چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۷
سرعت زیاد بازهم حادثه آفرید/ واژگونی پرايد 5 کشته و مجروح برجا گذاشت
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پراید در محورنیکشهر به ایرانشهر 2 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۴
دستگیری 69 نفرسارق در سطح شهرستان/افزایش 400درصدی کشفیات کالای قاچاق در قصرقند
فرمانده انتظامی قصرقند گفت: از ابتدای سال 96 تا کنون با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان قصرقند اقدامات چشمگیری در کاهش جرم و ناامن سازی شهرستان برای مجرمان انجام شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۲
برنامه های ماهواره ای موجب بلوغ زودرس در کودکان می شود/تهاجم فرهنگی غرب عامل گسترش فرهنگ برهنگی و خشونت طلبی است
یک کار شناس ارشد روانشناسی گفت: یکی از مهمترین و آشکارترین پیامدهای منفی ورود ماهواره به خانه و دیدن فیلم ها و برنامه های نا مناسب آن افزایش خشونت در جامعه و از بین رفتند حد و مرز های موجود در جامعه ا...
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰
سیستان و بلوچستان از رکورددار حاشیه‌نشینی در کشور/ افت تحصیلی دانش آموزان تا عقب افتادگی ۱۰۰ساله از خدمات شهری در استان
سیستان و بلوچستان یکی از رکوردداران حاشیه‌نشینی در کشور است که تنها در ۴ شهر آن بیش از یک میلیون حاشیه‌نشین زندگی می کنند و عدم توجه کافی مسئولان به حل این معضل سیستان و بلوچستان را با بحران جدی روبه ...
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۷
قتل برای پنهان‌ماندن رابطه پنهانی/قاتل جوان نیکشهری شناسایی شد
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: یک مرد جوان در این شهرستان برای پنهان‌ماندن رابطه پنهانی‌اش با زنی، نقشه یک جنایت را طراحی کرد و مردی را که از این رابطه اطلاع داشت به قتل رساند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۳:۵۹
فرصت خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی افتخار است
رئیس کل دادگستری استان صبح امروز در نشست شورای قضائی استان ضمن طرح مباحث اخلاقی بیان داشت : فرصت خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی افتخار است و باید تلاش نماییم تا عملکردمان در جهت رضایت خداوند و مور...
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۳:۵۵
واژگونی سواری پژو پارس 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت
بر اثر واژگوني يك دستگاه سواري پژو پارس به علت تخطی از سرعت مطمئنه در محور"ایرانشهر - خاش" فرعي ابتر، دو سرنشین جان خود را از دست دادند و راننده مجروح شد.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها