پایگاه خبری تحلیلی دادمردان
امروز: شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اوقات شرعی

سایت "حجت الاسلام سی ابراهیم رئیسی" نوشت:
رئیسی: رقیب دولت عملکرد چهارساله خود اوست
شرایطی که امروز شاهد آن هستیم جز با یک تحول در مدیریت کشور ممکن نیست و اولین گام این تحول تغییر ساختار مدیریتی کشور است. در کشوری که مدیران پاکدست هستند در اولین گام نظام اداری نیز باید سالم باشد.

به گزارش دادمردان،  به نقل از  "حجت الاسلام سی ابراهیم رئیسی" نوشت:

 

 رئیسی: رقیب دولت عملکرد چهارساله خود اوست

برنامه ما پشتوانه علمی و پژوهشی دارد

آیا این زیبنده است که یکی در کشور شکمش گرسنه باشد و دیگری سیر

 

حجت‌الاسلام رئیسی در اجتماع بزرگ حامیانش در تهران:

حجه الاسلام دکتر رییسی در همایشی که در میدان هفت تیر تهران برگزار شد گفت: وقتی می‌گوییم بیکاری در کشور وجود دارد، می‌گویند بودجه نداریم. 40 درصد از تحصیل کرده‌ها بیکارند، 30 درصد جوانان بیکارند.

آیا باید این وضع ادامه پیدا کند و نگاه ما به دست بیگانه باشد یا می توانیم مبتنی بر همین داشته‌ها مشکلات را با ظرفیتهای ملی و به دست مردم و با مدیریت انقلابی و قوی و جهادی حل کنیم؟

وی با اشاره به اینکه در صنایع پایین دستی پتروشیمی ظرفیت در حال کار از دو به ۱۲ تن قابل افزایش است؛ افزود: پروژه مسکن مهر تعطیل شده، چرا امید مستضعفان و محرومان را ناامید کردند؟ باید به ملت پاسخ دهند.

هر سال، 6 درصد پیشرفت کار در مسکن مهر بوده است. ما می توانیم در دولت آینده، مسکن مهر را تا پایان سال تمام کنیم.

حجت الاسلام رییسی درجمع مردم تهران ادامه داد: برخی فکر کردند منِ طلبه، رقیب این دولت هستم؛ رقیب این دولت عملکرد چهارساله خود اوست.

چرا ۵۰۰ هزار نفر از جوانان باید ماهها در نوبت وام ازدواج باشند؟ چرا وامهای چند هزار میلیارد تومانی به افراد بدحسابی می دهند که پولها را پس نمی دهند؟

چرا باید پولها و نقدینگی کشور را به کسانی بدهند که در تولید استفاده نشود؟ این پولها کجا رفته است؟

وی تحول در نظام مدیریت اجرایی کشور را ملزوم و شرایط مدیریت کشور را غیر قابل تحمل دانست و افزود: نظام اداری باید اصلاح شود. فساد نباید در نظام اسلامی وجود داشته باشد و دولت باید به دور از پارتی بازی، رفیق بازی و رشوه، چرخ کشور را به حرکت درآورد.

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به قانون ادامه داد: بر اساس قانون دولت موظف است هر سال یک میلیون مسکن بسازند.اما برخی می گویند مگر ممکن است؟ باید سالی یک میلیون مسکن و یک میلیون شغل ساخته شود. این کار، کاملاً قابل تحقق است و برنامه ما پشتوانه علمی و پژوهشی از دانشگاههای معتبر کشور دارد.

کاندیدای دولت دوازدهم افزود: فاصله طبقاتی را باید کم کرد؛ چرا باید یکی شکم سیر و دیگری گرسنه باشد؟ آیا این زیبنده نظام اسلامی است؟

باید یارانه طبقات پایین و فقیر را حداقل تا 150 هزار تومان افزایش داد؛ حقوقهای نجومی را باید کنترل کرد.

چرا کشور را معطل نگاه بیگانه بگذاریم که کی آنها میخواهند سرمایه گذاری کنند؟ نگاه ما به مردم و دست توانای جوانان برومند کشورمان است.

چرا باید در صندوق فرهنگیان این اتفاق نگران کننده بیفتد؛ آن هم در وضعیتی که معلمان ما گرفتار هستند. آیا نمی شود کاری کرد؟ حتماً این وضعیت به نفع مردم قابل تغییر است.

حجه الاسلام رییسی با اشاره به مساله اشتغال ادامه داد: جوان ما شغل ندارد و کارگاههای تولیدی در حال تعطیل شدن است اما در دولت کار و کرامت سالی ۲۵ درصد از کارگاهها و کارخانه‌های تعطیل شده به تولید باز می‌گردد.

آیا باید فارغ التحصیلان بهترین دانشگاههای ما جذب کشورهای دیگر شوند؟ اگر زمینه کار باشد همه اینها مایلند به کشور خود خدمت کنند.

جوان ما شغل ندارد و کارگاههای تولیدی در حال تعطیل شدن است؛ در دولت کار و کرامت سالی 25 درصد از کارگاهها و کارخانه‌های تعطیل شده به تولید باز می‌گردد. 

وی در ادامه افزود: در فساد، قبل از هر کس باید رئیس دولت مدعی مبارزه با فساد باشد. نه اینکه بگویند چرا فساد را گفتید و آن را توجیه کنند.

باید از شفاف سازی و مبارزه با فساد استقبال کنند نه اینکه دولت ناراحت بشود و از متخلف حمایت کنند.

ما مسئولیم در قبال آن جانبازی که بعد 30 سال هنوز روی تخت ناله میکند؛ ما مسئولیم در قبال آن مردی که خجلت زده از بیکاری به خانه باز می‌گردد.

ما به دنبال قدرت و جاه نیستیم؛ افتخار هیچ مقامی در عالم برای من با جاروکشی حضرت رضا قابل مقایسه نیست؛ ولی دیگر نمی‌خواهیم خجلت سرپرست خانواری از بیکاری را ببینیم.

حتما این وضعیت به نام انقلاب اسلامی قابل تغییر است. با حرف درمانی نمیشود کار را پیش برد، مردم اقدام و عمل می خواهند.

 
سرویس : تولیدی
تاریخ : ۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۴۲۷۶۲۰
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۳/۶ - ۱۱:۱۷
تحریم اخیر نشان ناکارآمدی و شکست نقشه های سردمداران آمریکا در جنگ ظالمانه اقتصادی است
فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان طی بیانیه ای اقدام اخیر رژیم تروریستی امریکای در تحریم تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس را محکوم کرد .
۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۲:۲۲
صهیونیست به دنبال بردگی کشاندن مسلمانان و کل بشریت است
رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان سیستان و بلوچستان گفت: صهیونیست به دنبال بردگی کشاندن تمام مسلمانان و کل بشریت است که برگزاری آیین روز قدس در تمامی ملت ها وکشور های دنیا دفاع ملت مسلمان در مقابل اس...
۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۱:۳۶
قدس نماد همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی است
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.
۱۳۹۹/۳/۱ - ۰۸:۴۱
مبارزه با رژيم اشغالگرصهيونيستي تا آزادي قدس شريف، آرمان انقلاب اسلامي و مردم ايران است
سازمان بسیج حقوقدانان استان سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس، بر مبارزه با رژيم اشغالگرصهيونيستي تا آزادي قدس شريف تاکید کرد.
۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۰۷:۵۱
ایران اینترنشنال» با ایران یا علیه ایران؟
پس از گذشت 3 سال از آغاز به کار تلویزیون ایران اینترنشنال نگاهی به عملکرد این شبکه، می‌تواند نشان دهد ایران اینترنشنال در راستای تامین منافع کدام کشور فعالیت می‌کند.
۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۰۷:۴۳
بیش از ۲۵۰ کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه در زاهدان کشف شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲۵۰ کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه در زاهدان خبر داد.
۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۱:۰۱
تهیه و توزیع ۱۱۰ بسته کمک مومنانه توسط بسیجیان حوزه ادارت کل سیستان و بلوچستان
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندان صاحب الزمان (عج) ادارات کل سیستان و بلوچستان از توزیع ۱۱۰ بسته معیشتی در راستای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه توسط بسیج ادارات در بین خانواده های نیازمند خبر داد.
۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۰:۵۷
رزمایش مومنانه اینبار به ارزش جان بخشیدن/رهایی4 نفر از طناب‌دار
در این شرایط شیوع کرونا و ماه مبارک رمضان، کسانی هم هستند که به واسطه تلاش ریش سفیدان و بزرگان، با گذشت از قصاص و بخشیدن خون، زیباتر در رزمایش مومنانه شریک شدند و برخی‌ها را از طناب دار نجات داده و چر...
۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۳:۱۰
شهید زنده ای که نمازش را فراموش نکرد
دختر جانباز مجید بارانی می‌گوید: شاید یکی از بهترین لحظاتی که در سال های اخیر به ما آرامش می داد زمان نماز خواندن پدر بود، با اینکه نمی توانست از جایش بلند شود اما در حالت نشسته، نماز را اقامه می کرد....
۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۰۸:۱۴
هلاکت سه نفر از اشرار معروف جنوب استان سیستان و بلوچستان
دادستان ایرانشهر گفت: سه نفر از اشرار معروف جنوب استان سیستان و بلوچستان پس از سرقت مسلحانه نافرجام یکدستگاه خودرو به هلاکت رسیدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها