افتتاح ۱۲ بیمارستان صحرایی در ۴ استان جنوب شرق کشور

کد مطلب: 426487  |  تاريخ: دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵  |  ساعت: ۰۶:۳۷


افتتاح ۱۲ بیمارستان صحرایی در ۴ استان جنوب شرق کشور

جانشین فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه از افتتاح 12 بیمارستان صحرایی به مناسبت هفته وحدت در 4 استان کشور خبر داد و گفت: در این بیمارستان ها بیش از هزار کادر درمانی و پزشک حضور دارند.

به گزارش دادمردان؛ به نقل از عصرهامون، سردار امان الله گشتاسبی در جمع اصحاب رسانه با اشاره به افتتاح بیمارستان صحرایی در شمال و جنوب استان در هفته وحدت اظهار داشت: سپاه پاسداران و و نیروی زمینی در راستای ایجاد امنیت پایدار و در راستای تلاش سایر نیروهای نظامی و با همت رده ها و بسیجیان توانست امنیت جمعی را در استان ایجاد کند.

وی ادامه داد: قرارگاه قدس سپاه در کنار ایجاد امنیت، محرومیت زدایی و مباحث عمرانی به مسئله بهداشت که نیاز اصلی مردم توجه ویژه داشته است.
سردار گشتاسبی تصریح کرد: از سال 88 تا سال 91 نزدیک به 31 بیمارستان به همت قرارگاه قدس سپاه در شمال و جنوب استان افتتاح شد که به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر خدمات ارایه شده است.
جانشین فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه  با بیان اینکه بالای 10 هزار عمل در این مدت انجام شده‌است، افزود: بیمارستان های صحرایی که در استان سیستان و بلوچستان فعال شده اند با امکانات بروز به مردم خدمت ارایه کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: در سال 95 با توجه به استقبال مسولین و همراهی مردم تدبیر این شد که 10 بیمارستان صحرایی و 2 بیمارستان فوق تخصصی در استان و در هفته وحدت افتتاح شود.
سردار گشتاسبی گفت: امسال خدمت دهی قرارگاه قدس خارج از محدوده استان رفته و به استان های خراسان جنوبی و کرمان و هرمزگان رسیده است.
جانشین فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: این بیمارستان ها به مدت یک هفته در استان خدمت دهی می کنند.
وی با بیان اینکه این 12 بیمارستان روز دوشنبه افتتاح خواهد شد، ادامه داد: نیروی زمینی سپاه فعالیت خود را تا برطرف کردن مشکلات مردم در استان ادامه خواهد داد.
سردار گشتاسبی بیان کرد: در هر بیمارستان صحرایی نزدیک به هزار نفر نیرو درمانی و پزشک کار خدمت رسانی به مردم را انجام می دهند.
وی گفت: این بیمارستان ها فردا با حضور دکتر لاریجانی و سایر مسئولین لشکری و کشوری افتتاح می شود.
انتهای پیام/
 

http://www.dadmardan.ir/detail/News/426487/5

چاپ خبر