پیشرفت های امروز کشور همه ثمره انقلاب اسلامی است

کد مطلب: 427329  |  تاريخ: پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵  |  ساعت: ۰۱:۳۰


در گفت وگو با مولوی حقوقدان عنوان شد؛

پیشرفت های امروز کشور همه ثمره انقلاب اسلامی است

مولوی یعقوب حسین بر پیشرفت های امروز کشور را ثمره انقلاب اسلامی عنوان کرد.

مولوی یعقوب حسین بر در گفت و گو با دادمردان، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحولات بسیار بزرگی در  کشور با همکاری و هماهنگی نهاد های  مختلف رخ داد.

وی افزود: امروزه به برکت انقلاب اسلامی ما شاهد رشد، ترقی و توسعه در زمینه های اقتصادی، کشاورزی، عمرانی و شهرسازی هستیم به طوریکه شهرها و روستاهای ما به آبادانی رسیده است .

این مولوی حقوقدان ادامه داد: در زمینه های  فرهنگی و کسب رتبه های داخلی و خارجی  و از همه  مهمتر رشد اقتصادی کشور با توجه به تحریم های چند ساله بسیار خوب و پسندیده است.

وی با اشاره به رشد سیاسی و مقابله با دشمنان گفت: طی این چند سال کشور  از رشد سیاسی خوبی برخوردار بوده به طوری که توانسته بر فشارهای دشمنان نظام از جمله آمریکا مقاومت کند.

مولوی حسین بر با اشاره به دیگر دستاورد های انقلاب اسلامی بیان کرد: تمام این رشد و تعالی با هماهنگی و همکاری دولت و ملت زیر سایه مقام معظم رهبری در طی این سالها حاصل شده که همه مطلوب ملت ایران است.

وی در انتها تصریح کرد: از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی پیشرفت های کشور در مقوله هسته ای است  که دانشمندان ایران  با تلاش توانسته ان د توانایی های کشور را به رخ جهانیان کشیده و آن را به عنوان نقطه ای عطف در تاریخ ایران به ثبت برسانند.

 

انتهای پیام//


http://www.dadmardan.ir/detail/News/427329/14

چاپ خبر