جواب انتقاد به برجام بی لیاقت بودن نیست/ دهه فجر تداعی گر عزم و اراده امام و ملت

کد مطلب: 427330  |  تاريخ: جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵  |  ساعت: ۱۴:۰۰


امام جمعه زاهدان؛

جواب انتقاد به برجام بی لیاقت بودن نیست/ دهه فجر تداعی گر عزم و اراده امام و ملت

امام جمعه زاهدان گفت: امام از ما انتقاد پذیری و شنیدن حرفهای مردم را می خواست نه اینکه اگر به برجام انتقاد کنیم جوابمان عدم لیاقت سوارشدن بر هواپیماهای نو و جدید باشد.

به گزارش دادمردان، آیت الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه زاهدان ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، اظهار داشت: حضرت زینب(س) به همه ما درس های زیادی از جمله صبرو بردباری، دشمن شناسی و فداکاری داده است.
امام جمعه زاهدان با اشاره به نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی، ادامه داد: بانوان سرزمین ما در زمان رضاشاه با دیانت و عفت خود هرگز از ظاهر زینبی  خود خارج نشدند و از سوی در زمان انقلاب نیز پا به پای مردان به مبارزه پرداختند.
وی افزود: به گفته خود امام (ره) بانوان نقش کلانی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند و این ایثار و فداکاری بانوان جای تقدیر و تشکر دارد.
نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: ۱۲ تا ۲۲بهمن که از آن به عنوان دهه فجر نامیده می شود  تداعی گر عزم و قدرت خدا است.
وی گفت: امام (ره)پیروزی انقلاب را معجزه قرن و انفجار نور عنوان کرد چرا که از بین تاریکی و خود کامگی ها نور انقلاب منفجر و نمایان شد.
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه انقلاب ما بر پایه رهبری استوار و قدرتمند و مردمی انقلابی به وجود آمده، ادامه داد: به گفته امام خمینی(ره)  مردم ما در تاریخ اسلام بی نظیر بودند.
وی تصریح کرد: امام به هیچ عنوان  به دنبال حاکمیت نبود و پذیرش مسئولیت را مقام قلمداد نمی کرد بلکه آن را خدمت می دانست و عقیده داشت مردم  باید بر سرنوشت خود تصمیم بگیرند.
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه ۲۲بهمن روز میثاق با امام و شهداست، خاطر نشان کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن وظیفه شرعی ملت  به نوعی بر همه واجب است چرا که  دشمنان نظام و استکبار در این روز بر تک تک حضور مان نظارت و رصد خواهند داشت و این حضور را میزان پاسداری مردم از انقلاب می دانند.
وی با اشاره به خواسته های امام گفت: امام از ما اجرای حقوق شهروندی را می خواست نه فقط عنوان آن، ایشان خواستار مقابله با مفاسد اقتصادی بود نه دامن زدن به آن و دریافت وام های کلان،  امام از ما  پایبندی به اسلام محمدی را خواستار بود نه اسلام ملک عبداللهی و اسلام خارجی و از طرفی امام از ما انتقاد پذیری و شنیدن حرفهای مردم را می خواست نه اینکه اگر به برجام انتقاد کنیم جوابمان  عدم لیاقت سوارشدن بر هواپیماهای نو و جدید باشد.

انتهی پیام//


http://www.dadmardan.ir/detail/News/427330/14

چاپ خبر